Poręcze do balustrad – specjaliści z Warszawy

Konstrukcje schodów oraz balkonów muszą być nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Aby zminimalizować do zera ryzyko związane ze spadnięciem z wysokości, należy uwzględnić w projekcie wytrzymałe balustrady wraz z poręczami. Istnieje możliwość wykonania zarówno jednolitych, szklanych balustrad, jak i konstrukcji z metalowych profili. Każdy wariant wyposażony jest w poręcz o odpowiedniej grubości, dzięki czemu korzystanie z balkonu bądź schodów jest maksymalnie komfortowe.

Wykonanie poręczy do balustrad na terenie Warszawy

Dobrze zaprojektowana i wykonana poręcz pozwala podeprzeć się podczas wchodzenia oraz schodzenia po schodach. Jej grubość nie powinna być ani zbyt mała, ani zbyt duża, aby spełniała swoją funkcję niezależnie od wieku użytkownika. Istotna jest również powierzchnia poręczy – należy unikać elementów wystających czy potencjalnie niebezpiecznych. W przypadku konstrukcji drewnianych bądź z materiałów drewnopochodnych warto szczególnie zadbać o gładką powierzchnię poręczy. Zapraszamy do współpracy Klientów z Warszawy!

Wewnętrzne i zewnętrzne poręcze do balustrad

Dla naszych Klientów z Warszawy wykonujemy balustrady wraz z poręczami zarówno w domu, jak i w jego otoczeniu. Dobieramy najlepsze materiały gwarantujące trwałość niezależnie od intensywności użytkowania czy warunków atmosferycznych. Polecamy między innymi poręcze z niezawodnej stali nierdzewnej, którą można pokryć farbą w dowolnym kolorze. Skontaktuj się z naszymi fachowcami, aby omówić szczegóły projektu poręczy do balustrady. Zapraszamy!