Wewnętrzne schody drewniane

Drewno to materiał konstrukcyjny, który już od tysiącleci stosowany jest w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Mimo że współczesny rozwój technologii pozwala na wykorzystywanie wielu różnych syntetycznych materiałów do złudzenia przypominających surowce naturalnie występujące w przyrodzie, drewno nadal należy do najpopularniejszych budulców. W naszej firmie właśnie z drewna tworzymy wewnętrzne schody, które charakteryzuje nie tylko wysoka użyteczność, ale i niepowtarzalna estetyka.

Drewniane schody w Twoim domu – dębowe, z drewna egzotycznego i wiele więcej

Jedną z najważniejszych zalet drewna bez wątpienia jest jego naturalność. Ten surowiec jest w pełni przyjazny dla środowiska. Nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na zdrowie ludzi, a wręcz poprawia samopoczucie poprzez zdolność do samoregulacji wilgotności wewnątrz pomieszczeń i zmianę mikroklimatu. Drewno to 'żywy’ materiał budowlany, który nieustannie pracuje, ale dzięki odpowiedniej obróbce i konserwacji gwarantuje stabilną, trwałą oraz wytrzymałą konstrukcję. Ważnym aspektem jest również sam wygląd drewnianych elementów. Widoczne usłojenie, bogactwo faktur i barw, ponadprzeciętne walory dekoracyjne – to wszystko sprawia, że wszelkie konstrukcje tworzone z drewna są naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Drewno wprowadza do wnętrza ciepło i dodaje przytulności. Doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych – to ponadczasowy surowiec.

ANT Schody – producent schodów drewnianych z Warszawy

Projektowanie i produkcja drewnianych schodów wewnętrznych to nasza specjalność. Klientom proponujemy wykonanie klasycznych, eleganckich konstrukcji drewnianych, ale podejmujemy się również zleceń na nietypowe realizacje. Pracujemy na różnych materiałach – gatunkach rodzimych, jak i drewnie egzotycznym. Wybieramy wyłącznie starannie wyselekcjonowane elementy cechujące się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim wygląd, wytrzymałość oraz odpowiedni stopień twardości. Jesteśmy w stanie zamontować gotowe schody w każdym wnętrzu lub przygotować projekt pod indywidualne potrzeby Klienta. Zajmujemy się też układaniem schodów drewnianych na beton.

Tradycyjne i nietypowe schody drewniane – postaw na sprawdzone rozwiązania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą wewnętrznych schodów drewnianych i chcesz poznać szczegóły? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Producent schodów drewnianych, które odmienią Twoje wnętrze

Jeżeli chcesz, aby Twój dom miał przytulny i niepowtarzalny klimat, koniecznie pomyśl o pięknych i tradycyjnych schodach drewnianych. Tego typu konstrukcje są wizytówka domu, są pierwszym elementem, który przyciąga wzrok zaraz po przekroczeniu progu. Schody wewnętrzne drewniane pełnią nie tylko funkcje architektoniczne, ale mają też wpływ na aranżację wnętrza, do ich stworzenia i instalacji warto więc wybrać producenta schodów drewnianych z doświadczeniem, który idealnie spełni wszystkie oczekiwania.

Realizacja schodów drewnianych – komu ją powierzyć?

Schody to jedna z elementarnych konstrukcji każdego domu, ich projekt należy więc powierzyć profesjonalistom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą szeroki zakres schodów w wielu stylach wykonanych z tradycyjnych i egzotycznych gatunków drewna. Zawsze dokładnie słuchamy naszych Klientów, gdyż każdy dom ma własną duszę i zasługuje na indywidualny projekt. Z radością współtworzymy wnętrza, w których funkcjonalne schody ułatwiają życie i cieszą oko naturalnym pięknem. Drewno to wdzięczny materiał, z którego potrafimy wyczarować wytrzymałe schody, będące doskonałą inwestycją na lata.

Schody drewniane na beton

Chcesz odmienić wygląd betonowych schodów w swoim domu? Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom! Wykonujemy drewniane stopnie na schodach betonowych. Jeśli opowiesz na o swoim pomyśle, profesjonalnie doradzimy Ci, czy schody drewniane na beton to dobry pomysł. Podpowiemy też jaki rodzaj drewna wybrać oraz na jakie wykończenie się zdecydować. Skontaktuj się z nami! Nasza rozmowa może być początkiem zaskakujących zmian w Twoim domu!