Wewnętrzne schody drewniane

Drewno to materiał konstrukcyjny, który już od tysiącleci stosowany jest w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Mimo że współczesny rozwój technologii pozwala na wykorzystywanie wielu różnych syntetycznych materiałów do złudzenia przypominających surowce naturalnie występujące w przyrodzie, drewno nadal należy do najpopularniejszych budulców. W naszej firmie właśnie z drewna tworzymy wewnętrzne schody, które charakteryzuje nie tylko wysoka użyteczność, ale i niepowtarzalna estetyka.

Drewniane schody w Twoim domu – dębowe, z drewna egzotycznego i wiele więcej

Jedną z najważniejszych zalet drewna bez wątpienia jest jego naturalność. Ten surowiec jest w pełni przyjazny dla środowiska. Nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na zdrowie ludzi, a wręcz poprawia samopoczucie poprzez zdolność do samoregulacji wilgotności wewnątrz pomieszczeń i zmianę mikroklimatu. Drewno to 'żywy’ materiał budowlany, który nieustannie pracuje, ale dzięki odpowiedniej obróbce i konserwacji gwarantuje stabilną, trwałą oraz wytrzymałą konstrukcję. Ważnym aspektem jest również sam wygląd drewnianych elementów. Widoczne usłojenie, bogactwo faktur i barw, ponadprzeciętne walory dekoracyjne – to wszystko sprawia, że wszelkie konstrukcje tworzone z drewna są naprawdę jedyne w swoim rodzaju. Drewno wprowadza do wnętrza ciepło i dodaje przytulności. Doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych – to ponadczasowy surowiec.

ANT Schody – producent schodów drewnianych z Warszawy

Projektowanie i produkcja drewnianych schodów wewnętrznych to nasza specjalność. Klientom proponujemy wykonanie klasycznych, eleganckich konstrukcji drewnianych, ale podejmujemy się również zleceń na nietypowe realizacje. Pracujemy na różnych materiałach – gatunkach rodzimych, jak i drewnie egzotycznym. Wybieramy wyłącznie starannie wyselekcjonowane elementy cechujące się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim wygląd, wytrzymałość oraz odpowiedni stopień twardości. Jesteśmy w stanie zamontować gotowe schody w każdym wnętrzu lub przygotować projekt pod indywidualne potrzeby Klienta. Zajmujemy się też układaniem schodów drewnianych na beton.

Tradycyjne i nietypowe schody drewniane – postaw na sprawdzone rozwiązania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą wewnętrznych schodów drewnianych i chcesz poznać szczegóły? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!