Jedną z podstawowych cech każdych schodów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, zawsze powinna być doskonała trwałość zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Jest ona osiągalna przede wszystkim dzięki zastosowaniu solidnych materiałów o znacznej wytrzymałości — chodzi jednak nie tylko o tworzywa wykorzystywane do wykonania samej konstrukcji czy stopni schodowych. Ogromne znaczenie ma również przygotowanie trwałej balustrady gwarantującej ochronę przed upadkiem, do czego doskonałym wyborem będzie użycie szkła hartowanego. W naszej firmie oferujemy więc realizację zamówień na schody ze szklanym wykończeniem wysokiej jakości.

Solidne szkło hartowane — idealny materiał na schody

Szkło hartowane charakteryzuje się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi zapewniającymi mu bardzo wysoką odporność na stłuczenie lub zarysowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się na schody jako solidna balustrada. Nasza firma proponuje zaś projektowanie oraz wykonywanie konstrukcji tego rodzaju, całkowicie zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami Klientów. Przygotowujemy schody wewnętrzne i zewnętrzne z balustradami ze szkła typu FLOAT o wieloletniej trwałości, które będzie niezawodnie zapewniać bezpieczeństwo przez bardzo długi czas. Co więcej, szkło hartowane na schodach doskonale się prezentuje, nadając wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i stylu.

Eleganckie balustrady szklane ze szkła hartowanego

Zależy nam na pełnej satysfakcji Klientów, dlatego realizujemy różnorodne zlecenia wykonania schodów wewnętrznych lub zewnętrznych z wykorzystaniem szkła hartowanego. Proponujemy zarówno konstrukcje standardowe, jak i nietypowe, spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów. Wśród najczęściej wybieranych rozwiązań można zaś wymienić balustrady szklane ze słupkami metalowymi albo bez nich, a także warianty z elementami drewnianymi. Marzysz o eleganckim szkle hartowanym na schodach w swoim domu bądź firmie? Zapraszamy do współpracy!